LETECKÁ PALIVA

Pro naše partnery z oblasti civilního letectví nabízíme vysoce flexibilní, cenově výhodné dodávky kvalitního leteckého benzínu AVGAS 100LL a leteckého petroleje JET A-1

OVĚŘENÁ paliva pro LETECKOU
KOMUNITU

SPOLEHLIVÝ A BEZPEČNÝ PROVOZ LETADEL

Naše paliva Avgas 100 LL a Jet A1 vždy zajišťují spolehlivý a bezpečný provoz letadel. Při dopravě těchto paliv, jejich skladování, distribuci až po dodávku paliva do letadla používáme postupy odpovídající mezinárodním standardům kvality paliv. Certifikace podle norem ISO: ISO 9001:2015, ISO 14001:2015.

Složky používané při výrobě Avgas 100LL jsou pečlivě vybírány a všechna aditiva jsou schválena pro použití v letectví. Avgas 100LL splňuje kvalitativní omezení následujících norem: Bezpečnostní standard 91-90 vydání 4 a ASTM D 910.

Stejně tak splňuje i palivo JET A/A1 poslední znění požadavků na kvalitu leteckého paliva pro společně provozované systémy (AFQRJOS).

ZAMĚŘENÍ na maximální  FLEXIBILITU

Letecký benzín Avgas 100 LL skladujeme a distribuujeme v exklusivním partnerství s nadnárodní rafinérskou společností PUMA ENERGY, která je jeho největším světovým výrobcem.
Ve spolupráci se společností TERMINAL OIL, a.s. jsme otevřeli distribuční daňový sklad pro Avgas 100 LL v Hořovicích, odkud zajišťujeme časově a množstevně flexibilní dodávky leteckého benzínu za cenově výhodných podmínek.

Letecký petrolej JET A-1 distribuujeme přímo z tuzemských i zahraničních rafinérií prostřednictvím vlastního pro distribuci leteckých paliv vyhrazeného vozového parku.

VÁŠEN PRO LETECTVÍ

Náš tým úzce spolupracuje se partnery z oblasti civilního letectví, neustále se zajímá o jejich potřeby a zajišťuje dodávky vysoce kvalitních produktů všude tam, kde je po nich poptávka.

Tímto způsobem se vášeň pro létání, která je nezbytným kořením letectví, kombinuje s hlavními určujícími faktory naší činnosti, jimiž jsou: kvalita, bezpečnost, ekologie a vize dalšího rozvoje.

© PROBO TRANS PRAHA spol. s r.o. | zásady ochrany osobních údajů | zásady cookies