KVALITA

Abychom zajistili spolehlivý provoz a maximální výkon vozidel, dopravních prostředků a strojů našich zákazníků, stavíme péči o kvalitu námi dodávaných pohonných hmot na první místo.

Společně s výrobci a certifikovanými skladovateli našich paliv a důkladnou aplikací postupů řízení kvality při dopravě zboží a jeho stáčení pečujeme o to, aby naše pohonné hmoty splňovaly nejvyšší standardy kvality a předepsané kvalitativní normy ČSN EN 590 a ČSN EN 228.

GARANCE kvality AVIA

U všech dodávek motorových paliv pro čerpací stanice i pro naše ostatní zákazníky důsledně monitorujeme procesy skladování, nakládky, distribuce pohonných hmot a jejich stáčení, abychom zajistili jejich integritu a eliminovali riziko jejich kontaminace.

Námi dodávaná paliva jsou distribuována buďto přímo z terminálů rafinerií nebo z daňových skladů, které jsou pod systematickou kontrolou nezávislých inspekčních společností.

NÁM NA KVALITĚ  záleží!

VLASTNÍ MODERNÍ VOZOVÝ PARK

Pro přepravu zboží používáme vlastní moderní vozový park a renomované dopravce.

Přičemž v obou případech jsou důsledně dodržovány pravidla stanovená systémem řízení a kontroly kvality jak pro samotnou přepravu paliv, tak i pro jeho stáčení do nádrží našich zákazníků.

PRÉMIOVÁ paliva Q MAX

Pro naše členské čerpací stanice AVIA dodáváme prémiová paliva
Super 95 Q MAX a Diesel Q MAX

image-kvalita-loga-paliv

SUPER 95 Q MAX

Bezolovnatý automobilový benzin SUPER 95 Q MAX je prémiové palivo s unikátními vlastnostmi, které mají pozitivní vliv jak na motor automobilů, tak i na životní prostředí.

SUPER 95 Q MAX obsahuje multifunkční aditivum vyvinuté speciálně pro zesílení čistících účinků, antikorozní ochrany a stability současně vyráběných benzinů s obsahem až 5 % etanolu.

Mezi další vlastnosti paliva patří snižování spotřeby paliva, snižování emisí, vyšší výkon a ochrana citlivých částí motoru a palivového systému proti korozi a v neposlední řadě zlepšené odstraňování karbonových úsad a prevence jejich vzniku.

DIESEL Q MAX

DIESEL Q MAX je plně aditivovaná motorová nafta nové generace a používá se jako palivo pro vznětové motory. Jejími hlavními přednostmi jsou snižování spotřeby paliva, snižování emisí, vyšší výkon a ochrana citlivých částí motoru a palivového systému proti korozi.

DIESEL Q MAX má také detergentní účinky, zlepšenou mazivost, protikorozní vlastnosti, nižší pěnivost a svým složením potlačuje tvorbu emulzí a úsad. Díky tomu chrání motor proti opotřebením, snižuje jeho hlučnost a zmenšuje mechanické namáhání klikového mechanismu motoru.

Jeho výjimečnost spočívá v přimíchání nové multifunkční přísady s mnoha pozitivními účinky jak na motor automobilů, tak i na samotnou jízdu.

© PROBO TRANS PRAHA spol. s r.o. | zásady ochrany osobních údajů | zásady cookies